Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 26.11.2022 do 03.12.2022

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

HORNÍK jen jednou měsíčně

Vážení čtenáři týdeníku Horník

HORNÍK

jsou zprávy, které se mi sdělují velmi špatně, a tato k nim bohužel patří také.

S ohledem na současnou ekonomickou situaci společnosti OKD a celou řadu úsporných opatření, ke kterým jsme zákonitě museli přistoupit i v redakci tohoto časopisu, pomalu dochází k omezování počtu výtisků Horníka a jeho periodicity.

Co to znamená v praxi? Horníka budeme od června vydávat pouze jednou za měsíc.

Současně s tím snižujeme počet výtisků z 16 na 10 tisíc kusů. Z toho vyplývá, že tento časopis už v tištěné verzi nebude určen k masivní distribuci i mimo závody OKD, ale přednostně ho dostanou kmenoví zaměstnanci.

Počínaje dnešním číslem tak začíná platit zcela jednoduchá rovnice: 1 zaměstnanec = 1 výtisk. Vám ostatním pak můžeme nabídnout elektronickou verzi, která je a nadále bude umístěná na webových stránkách OKD.

Postupně budeme měnit i obsah firemního měsíčníku. Horník by se měl především stát prostředkem interní komunikace a naše zaměstnance hlavně informovat o dění ve společnosti OKD. To bude jeho hlavním posláním a takto bude i koncipován.

Proto některé rubriky včetně polské jazykové mutace už v červnovém čísle nenajdete vůbec, nebo dojde k jejich zásadním úpravám.

Na závěr mi dovolte ještě jednu poznámku. Chápu, že ne všichni mají vřelý vztah k počítačům a elektronickým časopisům. Nebo počítač prostě nevlastní. Kdysi se ale noviny a časopisy po přečtení běžně posílaly dál, do další rodiny, k dalším čtenářům. Možná i to je cesta, jak můžeme Horníka i nadále šířit mezi bývalé zaměstnance OKD bez zvýšených finančních nákladů.

Ivo Čelechovský
mluvčí společnosti OKD
a šéfredaktor časopisu Horník| Autor: administrator | Vydáno dne 20. 05. 2016 | 833 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Ivo Čelechovský
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server