Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 26.11.2022 do 03.12.2022

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Pravděpodobně dojde k postupné likvidaci společnosti NWR

V souvislosti s podáním insolvenčního návrhu společnosti OKD u Krajského soudu v Ostravě a jeho rozhodnutím o úpadku této firmy zůstávají akcie New World Resources Plc a dceřiných společnosti nadále staženy z londýnské, pražské a varšavské burzy.
Vzhledem k tomu, že je OKD jedinou obchodovatelnou společností ze skupiny NWR, dojde pravděpodobně i k řízené likvidaci či ukončení činnosti zbytku skupiny NWR. V tomto případě mohou akcionáři NWR Plc očekávat minimální nebo nulový výnos (kromě možného rozdělení hotovostního zůstatku společnosti NWR Plc, který může zbýt po řízeném ukončení společnosti nebo rozdělení skupiny NWR).
Z těchto důvodů NWR neoznámila (v termínu vyplývajícího z finančního kalendáře podniku) hospodářské výsledky za první čtvrtletí.| Autor: administrator | Vydáno dne 19. 05. 2016 | 641 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server