Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 03.06.2023 do 10.06.2023

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Informace

Zástupci horníků a hutníků přijeli do Poslanecké sněmovny

Předáni

Předseda Poslanecké sněmovny se setkal na půdě dolní komory parlamentu se zástupci Sdružení hornických a hutnických spolků ČR a SR.

„Velmi si vážím vaší profese, v životě naší země vždy hrála a hraje významnou roli,“ uvedl Jan Hamáček při setkání. Zástupci sdružení si poté prohlédli mimo jiné i jednací sál Poslanecké sněmovny.

Proslov     V úterý 14.4.2015 byli členové Hornických a hutnických spolků ČR přijati předsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Celkový snímek Ing. Janem Hamáčkem. V srdečném přijetí v reprezentačních prostorách předsedy parlamentu jsme byli v krátkosti seznámeni s historií budov a složitostí chodu této instituce. Při neformálním setkání byl pan předseda poslanecké sněmovny informován o činnosti a plánech KPHMO a u této příležitosti předali předsedovi Poslanecké sněmovny Parlamentu Ing. J. Hamáčkovi knihu Těžní věže od Ing. S. Vopaska. Náš spolek reprezentovali Ing. P. Rojíček a K. Budín.


[Akt. známka: 4,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 19. 04. 2015 | 1172 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server