Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 28.01.2023 do 04.02.2023

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Informace

FINANČNÍ INJEKCE DO KULTURY A NA HORNICKÉ PAMÁTKY

Nadace Landek podpoří letos přijaté projekty částkou přes jeden milion korun

Druhé kolo výběrového řízení pro přijetí projektů do Nadačního programu roku 2013 uzavřela Nadace Landek Ostrava. Z pětadvaceti přihlášených projektů jich vybrala k zařazení do Nadačního programu šestnáct, jeden projekt zařadila do Zásobníku projektů. Výsledek výběrového řízení nadace oznámila přihlašovatelům a v současné době rozesílá smlouvy o poskytnutí nadačních příspěvků.

Jak informoval tajemník nadace Jaroslav Přepiora, převážná část projektů vybraných do Nadačního programu je zaměřena do oblasti podpory kultury a na záchranu kulturních a hornických památek.

     Projekty přijaté ve druhém kole výběrového řízení budou podpořeny celkovou částkou 724 tisíc korun. Většina těchto prostředků pochází z vlastních zdrojů nadace. „Celkem Nadace Landek vynaloží v roce 2013 na realizaci projektů přijatých ve dvou kolech výběrového řízení do Nadačního programu částku přesahující 1,1 milionu korun,“ upřesnil Přepiora.


| Autor: Redakce Horník | Vydáno dne 02. 06. 2013 | 1702 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server