Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 19.09.2022 do 26.09.2022

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Informace

Město Havířov odkrylo svou historii

Renata

Výstavní expozice historie města a hornictví je otevřena.

Přestřižení pásky

Přesně v 10 hodin místního času 10. prosince 2012 ve společenském domě Reneta, první náměstek primátora města Havířov Eduard Heczko uvítal všechny přítomné a seznámil je s významem expozice města a hornictví v Havířově. Suše konstatoval, že Havířov je bez šachty o proti partnerskému městu Jastrzebie-Zdrój, který jich má pět. O to více poděkoval všem, kteří se na expozicích podíleli a vyzdvihl podíl Klubu přátel hornického muzea v Ostravě a hlavně pobočky Havířov, která hornickou expozici připravila.

Za fanfár dechové hudby kamarádů partnerského města z Polska Jastrzembie-Zdrój a po proslovech primátora města Havířov Zdeňka Osmanczyka a partnerského města poradce prezidenta p. Františka Pixy se přítomní ze společenského sálu společenskému domu Reneta vydali k přestřižení pásky k vystavovaným exponátům.

Vstupní pásku přestřihli: primátor města Havířova, ředitelka kulturního centra Havířova, poradce prezidenta partnerského města Jastrzebie-Zdrój.

Zúčastnili se: vedení města Havířova a Jastrzebie-Zdrój, vedení HBZS v Ostravě Radvanicích, vedení Dolu Karviná, kamarádi z KPHM v Ostravě a Havířova, Suché, Stonavy, Sedlišť a další pozvaní hosté primátorem města Havířova.

Příprava a stavbu muzea

Otevření Muzea Havířov

Třetí den po otevření

Historie

10 prosince

1 den

3 den

Město Havířov

Barborky 2012


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: Ing. Jaroslav Minka | Vydáno dne 19. 12. 2012 | 3267 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Ing. Jaroslav Minka
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server