Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 05.07.2024 do 12.07.2024

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Informace

Oslava 110. výročí

Pozvánka

Hornického spolku Rozkvět v Sedlištích

3. září ve 14. hodin se sešli kamarádi Hornického spolku „Rozkvět“ v Lašské jizbě společně s pozvanými kamarády z KPHM z Ostravy, Havířova, Petřvaldu a Nadace Landek aby společně se zúčastnili nejen oslav, ale také křtu knihy o historii Hornického spolku „Rozkvět“, u příležitosti 4. Ročníku Lašských slavností na Bezručově vyhlídce.

     Přivítání provedl místopředseda Hornického spolu Rozkvět Jaromír Stříž, za KPHM promluvil Mgr. Rodan Broskevič, jeho předseda a za Nadaci Landek Ing. Josef Kimer CSc, její ředitel. O knize mluvil její autor Václav Cichoň.

Knížka

V 15.30 hod. na Bezručově vyhlídce byly slavnosti zahájeny příjezdem Lašského krále Zdeňka Viluše Krulikovského a jeho družiny, s místopředsedou Rozkvětu Jaromírem Střížem a ředitelem Nadace Ing. Josefem Kimrem CSc. Po uvítání začal následující program: Vystoupení krále, folklorní soubor z Frýdku – Místku Ostravička, Havířovské babky, Hornická kapela „Ondrušovka“ z Ludgeřovic, po které následoval křest publikace o Hornickém spolku „Rozkvět“. Křest provedli: ředitel Nadace Landek společně s Lašským králem, autorem knihy, s místopředsedo a předsedou Hornického spolku Rozkvět.

Potom vystoupila country kapela „Paďouři“ a od 20. hodin Flash Jiřího Tesaříka. Zábava, podle sdělení kronikáře Rozkvětu Antonína Strumenskýho, trvala až do 4. hodin nedělního rána!

Zapsal včetně foto jeden z účastníků oslav Ing. Jaroslav Minka

Oslava Oslava Oslava Oslava

Oslava

Oslava

Oslava

Oslava


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: Ing. Jaroslav Minka | Vydáno dne 15. 09. 2011 | 1928 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server