Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 28.01.2023 do 04.02.2023

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Informace

Hodonín hostil 121. celostátní skok přes kůži

Již tradičně se na 121. celostátním skoku přes kůži, který se konal dne 30. dubna 2010, sešla široká hornická veřejnost České republiky. Skoku se rovněž zúčastnili horničtí zástupci Slovenska, Polska a Ruska.

Skok se konal v Kulturním domě Hodonín a začínal v 17 hodin. Přítomno bylo mnoho známých osobností. Z VŠB-TU Ostrava to byl rektor Prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc., předchozí rektor této školy Prof. Ing. Tomáš Čermák, CSc., děkan HGF Prof. Ing. Vladimír Slivka, CSc., předseda senátu VŠB-TU Prof. Ing. V. Dirner, CSc., vedoucí Institutu hornického inženýrství a bezpečnosti HGF Prof. Ing. Pavel Prokop, CSc., z OKD pak ředitelé Ing. Hadrava a Ing. Kabourek. Z Mostu přijeli primátor Ing. Vlastimil Vozka a emeritní HIP SHD Ing. Jan Žďárský, CSc., ze Sdružení baníckych spolkov a cechov Slovenska, předseda Ing. Jaroslav Malchárek, CSc., z MOb Radvanice a Bartovice, místostarostka Ing. Bc.Ivana Michálková, z Hospodářské komory ČR viceprezident Ing. Pavel Bartoš, ze Svazu zaměstnavatelů Ing. Zdeněk Osner, CSc. a Ing. Josef Pomahač a mnoho dalších. Za Nadaci Landek se skoku zúčastnili Josef Kimer a Josef Gavlas a za výbor KPHMO Rodan Broskevič, Petr Rojíček a Stanislav Kuba.

    Jediným sponzorem tohoto skoku přes kůži byl spolumajitel Moravských naftových dolů Ing. František Komárek. Celý skok přes kůži řídil Prof. Ing. Pavel Prokop, CSc. jako Slavné, Vysoké a Neomylné prezídium. Skok byl ukončen tradičním gulášem. Následovala volná zábava a pak již loučení a odjezd účastníků.

Ing. Josef Kimer, CSc.

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 15. 07. 2010 | 1855 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server