Guvno na triku

Autor: Redakce Horník <josef.lys(at)okd.cz>, Téma: Zábava, Vydáno dne: 09. 03. 2009

Seděli zme v ponděli Na Upadnici a nadavali na počasi. „Už by mohlo přestať sněžiť a mrznuť. Už mam z teho depku divať se furt na tyn bily něsmysel! Snih patři do hor, ni do města,“ brblal Antek a dival se vyzyvavě na Poldka, kery eště před třemi tyďňami prorokoval, že už je po zimě a co něvidět už budě jaro. Enemže Poldek robil tajak by nic a klidně se popijal to svoji pivko. „Co mamřeš? Přej zemědělcam! Či se něpravi už jakesit to stoleti, že unor bily pole sili?“ smjal sem se. „Enemže ti dnešni kovozemědělci su nasrani aji když unor neni bily. Bo raz maju vlahy malo, podruhe zas moc, raz sviti slunko hodně, druhi raz malo a tak je to furt. Ešče, že se maju na co vymluvať. Zato ja sem spokojeny. Jak kdybysem to čul, strčil sem svojiho bobasa do garaže na špalki a včil se enem směju tym, co po cestach kluzaju,“ zhodnotil situacu Mirek. „Praviš na špalkach? Tuš abys nědopad jak v devadesatym sedmym, kdy tě vyplavilo a z auta ti zustal enem kopeček blata na tych špalkach. A ty odmontovane kola ti ukradli,“ připomněl sem mu, ale to už sem slyšel potutelny smich a chlopy, jak se ukazuju na stareho Koldera.

Jak to vidí stryk LojzekPivar

Ten se posledni dobu co vodne a stočne vyrazně podražilo chodi Na Úpadnici ni enem napiť, ohřať, ale tež aji se vysrať, bo doma za to musi platiť. A tak po půlhodince seděni a po jednym pivě se vytrati na hajzel a za chvilu se spokojeny vrati. Včil to však bylo kapku ine. Všeci zme se všimli, že ma vzadu triko cele od guven. Jak se mu to podařilo vi sam čert. Antek se ku němu přitočil a potichučki pravil: „Drahuš, maš posrany hřbet!“ Ale Kolder nědbal a na celu hospodu ho zplul, že se furt z něho robi srandu a až mu da pokuj a sere na ňho. Antek ze smichem odešel a pak začal velki Koldruv koncert. Chvilu seděl a enem se tak vrtěl. Pak začal čuchať ku rukam, ňuchal se pod pažami a když se podival aji na buty, či do čehosik něšlapnul, krutil udiveně hlavu. A za chvilu znova: čuchal k rukam, pod pažu, prohližal buty. Nic něnašel, ale furt mu cosik smrdělo! Až se na mně otočil a ja mu potvrdil, že ma fakt guvno na triku. Sprostě zaklel a smětal na hajzel triko přečvachnuť... Když se hospoda ztišila, moch začať Erďa:

„To seďa v maju dva mladi na lavce v parku. ,Milačku, mě boli ouško,’ pravi ona. On ju na ňho polibi a pta se: ,Už neboli?’ ,Už ne, ale začal mě bolet krček!’ Tuž ju polibi na tyn krček a zase se pta: ,Už tě neboli krček?’ ,Už ne!’ V tym se za nimi ozve: ,A uměl byste take vylečit hemoroidy!?’

Fajne, ni?!                                                              
Tuž Zdař buh, vaš Lojzek