Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 16.02.2019 do 23.02.2019

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2016
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Čína vyhlásila boj nelegálním dolům

Národní komise pro rozvoj a reformu Číny (NDRC) přikázala okamžité ukončení téměř 40 projektů v oblasti těžby uhlí kvůli porušování pravidel. Čína zároveň oznámila, že bude v rámci snahy o snížení obrovského přebytku těžby nad spotřebou uhlí ostřeji bojovat proti ilegálním uhelným projektům.
„Nedávné výsledky zvláštní inspekce v oblasti budování ilegálních uhelných dolů ukázaly, že stále existuje menší množství ilegálních projektů, a to jak připravovaných, tak provozovaných. Musíme přijmout mnohem přísnější nápravná opatření a udělit přísnější tresty,“ citoval z prohlášení NDRC server o energetice.cz.
NDRC dlouhodobě jedná se zainteresovanými subjekty v čínském uhelném průmyslu, který byl zasažen ekonomickou krizí a rozsáhlou kampaní čínské vlády podporující přechod k využívání čistých zdrojů energie.| Autor: Redakce Horník | Vydáno dne 12. 05. 2016 | 136 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server