Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 19.09.2022 do 26.09.2022

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Horník

Nadace LANDEK schválila projekty

Májovák

Záchrana hornických památek a udržování hornických tradic jsou naším společným cílem – motto Nadace LANDEK Ostrava.

Klubová setkání, prezentace, publikační a kulturní aktivity či udržování památek a tradic. Na šestnáct projektů souvisejících s hornictvím uvolní Nadace LANDEK Ostrava (NLO) příští rok čtyřsettisícovou částku. Výběrové řízení 1. kola Nadačního programu 2016 řešila její správní a dozorčí rada.

„Proti jiným letům se zvýšil počet přihlášených projektů na třiadvacet, a to včetně jednoho vlastního. Pět jsme jich přijali bez redukce požadovaného příspěvku a u jedenácti jsme snížili výslednou sumu. Pět projektů bylo zamítnuto a dva jsme zařadili do druhého kola s termínem podání přihlášek do 31. března 2016,“ řekl ředitel NLO Josef Gavlas s tím, že výsledky jsou i na webu (www. nadace-landek.cz).

Na zasedání NLO představila také svůj tradiční hornický kalendář s názvem Těžní věže 2016; vydala ho již po osmnácté. Tentokrát v novém, přijatelnějším formátu. „Hornický kalendář už na rok 2017 je rovněž naším projektem zaregistrovaným do druhého kola výběrového řízení,“ prozradil nadační ředitel Gavlas.


[Akt. známka: 4,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: Redakce Horník | Vydáno dne 30. 12. 2015 | 882 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server