Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 16.09.2020 do 23.09.2020

Sekce KOMENTÁŘE
22.09.2020Nike Running Shoes For Men

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Pobočka Havířov

165 let VŠB

V Havířově oslavili založení VŠB

VŠB

V pondělí 14. dubna 2014 ve 14 hodin ve společenském domě Reneta v Havířově začaly oslavy 165 let od založení Vysoké školy báňské vernisáží. Na vernisáži přivítala ředitelka Městské knihovny v Havířově Ing. Dagmar Čuntová primátora města Havířova Ing. Zdeňka Osmanczyka, děkana HGF VŠB Prof. Ing. Vojtěcha Dirnera,CSc, ekonomického náměstka města Havířova Ing. Eduarda Heczka, zástupce KPHM v Ostravě Ing. Jaroslava Minku a všechny přítomné na vernisáži.

Vedoucí expozice „Hornictví psané uhlím“ Jitka Varkočková vyzvala děkana HGF VŠB, aby zahájil vernisáž a ten pověřil Mgr. Jindru Biolkovou, která krátce připomněla význam a historii VŠB. Potom byl vyzván Ing. Jaroslav Minka, aby přednesl svoje verše: „VŠB – alma mater“ a „Je to kamarádství“. Celou vernisáž pak uváděla Mgr. Jindra Biolková, CSc u jednotlivých panelů.

     Oslavy založení 165 let VŠB pokračovaly přednáškou v Loutkovém sále kulturního domu Petra Bezruče v 1630 hod. na pravidelné besedě pobočky KPHM v Havířově. Zde opět besedu zahájil Děkan HGF VŠB v Ostravě Prof. Ing. Vojtěch Dirner, CSc a předal slovo opět Mgr. Jindře Biolkové, CSc.

Je velkou poctou Statutárního města Havířov, že jako první se připojilo k oslavám 165 let od založení VŠB. Na vystavovaných panelech ve Společenském domě „Reneta“ se lze seznámit s historií a představiteli VŠB. Návštěvní hodiny: pondělí, středa, pátek 900 – 13.00 hod., v úterý a čtvrtek 1300-17.00 hod.

Foto galerie


| Autor: Ing. Jaroslav Minka | Vydáno dne 24. 04. 2014 | 1774 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server