Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 16.09.2020 do 23.09.2020

Sekce KOMENTÁŘE
22.09.2020Nike Running Shoes For Men

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Petřvald

Z činnosti KPHMO pobočky Petřvald v roce 2010

Pobočka Klubu v Petřvaldě pracovala v roce 2010 podle schváleného plánu činnosti a v návaznosti na aktuální potřeby před nás kladené. Již na konci předcházejícího roku jsme konstatovali splnění záměrů, které jsme si předsevzali. Sedm besed, zájezd do Hornického muzea v Lanek Parku, Den horníků na Hepu, organizace a účast na 14. setkání hornických měst a obcí ve Stříbře, účast na výstavě Spolků v Petřvaldě, úspěšná spolupráce s MěÚ v Petřvaldě, s občanskými sdruženími tamtéž, informování veřejnosti o naší činnosti v tisku, v klubem vydávaném Hornickém zpravodaji, informační skříňkou či osobními kontakty nám není cizí. Dne 2. prosince 2010 byl náš program za rok 2010 naplněn hodnotící schůzí.

    Naše snažení bylo a věříme, že bude i do budoucna výrazně usnadněno vstřícností ze strany MěÚ v Petřvaldě. Chceme za tuto podporu poděkovat zvláště Jarmile Skálové, po volbách starostce města, s níž byla drtivá část těchto aktivit projednávána a poté také uskutečňována. Účast na akcích Klubu v Petřkovicích, ať již to byly klubové besedy a přednášky, výstavy a semináře, jsou jen dalším potvrzením našich aktivit.

Všichni, kteří nám ať již pomáhají nebo alespoň fandí, si zaslouží náš dík a úctu, které chceme takto projevit. Aniž bychom opomíjeli snažení a práci dalších našich členů, cítíme povinnost vyzdvihnout zejména úsilí Karla Budína, které přispělo k uvedeným výsledkům.

Jsme si vědomi postupu času – stárneme, zapomínáme a nápady nám docházejí. Obnova, zvláště omlazování našich řad se nám stále nedaří tak, jak bychom si představovali. Z neoficiální diskuze po hodnotící schůzi vzešel návrh na kontaktování středních škol s nově zřízenými hornickými obory v karvinském okrese. Snad se nám tento záměr podaří.

Přejeme nám všem hodně úspěchů v celém roce 2011.

Stanislav Žák,
      předseda pobočky

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 24. 03. 2011 | 1644 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server