Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 16.09.2020 do 23.09.2020

Sekce KOMENTÁŘE
22.09.2020Nike Running Shoes For Men

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Pobočka Havířov

Přednáška „Sexualita třetího věku“ zabodovala

Medici

V pondělí 19. dubna se sál loutkového divadla KD P.Bezruče zcela zaplnil. Po úvodních informacích předsedy havířovské pobočky Ing. Vincenece o konání plenární schůze KPHMO na Landeku 4. května, kde se budou schvalovat nové stanovy klubu a o zájezdu pobočky do likérky ve Vizovicích předal slovo hostu MUDr. Uzlovi CSc. přednímu sexuologovi a Markraběti Lašskému.

Jeho přednáška na téma sexuality probíhala ve velmi příjemné a úsměvné atmosféře. Konstatoval, že tak jako zločinec se vrací na místo činu, tak i on se vrací do míst, kde prožil své dětství. Narodil se v Doubravě a zavzpomínal na své mládí, kdy si jako student přilepšoval brigádami jako průvodčí na tehdy fungující tramvajové tratí Karviná – Bohumín, tak i na práci na dřevišti Dolu Dukla. Na přednášce byli přítomni i jeho spolužák, se kterým seděl v jedné lavici a MUDr. Kubíček, který ho zasvěcoval do života na medicíně.

První umístěnku dostal do Ústí nad Orlicí, kde měl hned zpočátku stresový zážitek, když ho poslal ředitel školit do Loany závod 2 o sexuální prevenci. V sále se shromáždilo padesát žen věku nad padesáti let, provedl instruktáž a místní noviny zveřejnili článek o uspokojení padesáti žen mladým doktorem, ještě ho má schovaný. Dále dlouhodobě pracoval na KÚNZ v Ostravě a dodnes pracuje jako soudní znalec v oboru sexuologie. Zde řešil mnohé zapeklité situace, jako když se dobrovolná soulož s domnělým kubánským studentem změní na znásilnění po zjištění, že se nejedná o Kubánce, ale ostravského Róma a podobně.

    Varoval starší a pokročilé od nevěry s mladicemi, neboť nejvíce úmrtí při sexu je právě v těchto souvislostech, kdy působí hned několik rizik : strach se selhání, strach z prozrazení a zdravotní omezení postiženého. Navíc konstatoval, že statistiky dokládají, že poměr vdovců k vdovám je 1:7, což na druhé straně umožňuje velkou možnost přeživším vdovcům.

Spolužáci

Uvedl na pravou míru další z mýtů, že ženy nemohou, protože je bolí hlava, konstatoval, že hlava je bolí spíš z nedostatku sexu, takže žena může na rozdíl od muže vždy, mnohdy stačí lubrikační gel s muži je to složitější. A kde už muž nemůže vibrátor pomůže, ze své praxe doložil, že fantazie a improvizační možnosti žen jsou nevyčerpatelné, v rámci zákroku v ordinací vytahoval od budíčku až po mobilní telefon, kde konstatoval, že si žena může zavolat sama z pevné linky, mimo jiné pokud volá někdy nějaké z žen tak si není vždy jist kam vlastně zvoní. Navíc uvedl rozdíl mezi onanujícím mužem na veřejnosti a ženou, když je to muž, tak se volá policie, v případě ženy, což je vzácnější se volá kamarádům.

Na jeden z dotazů z publika uvedl na pravou míru jeden z mýtů, kdy v průběhu sexu dojde k tak zvanému neuvolnitelnému sevření a musí zasahovat záchranka, hasiči a podobně. Zatím nikdy na světe nebylo doloženo že by k něčemu takovému došlo, tento případ se stává pouze psům, kteří k tomu mají správný tvar penisu. Beseda pokračovala ve vedlejší kavárně a dotazů a příběhů za života sexuologa bylo hodně.

Květnová beseda pobočky bude druhé pondělí 10. 5. 2010 a je věnovaná únikům důlních plynů na povrch po ukončení těžby.

-jn-

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: Jan Vincenec | Vydáno dne 23. 04. 2010 | 1758 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server