Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 14.09.2020 do 21.09.2020

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Petřvald

Z činnosti pobočky Petřvald KPHMO v roce 2009

Můžeme konstatovat, že předsevzetí na rok 2009 se nám v pobočce Petřvald v programové části podařilo splnit na 100 %. Devět schůzek s plánovanými a zdařilými přednáškami, fárání na vodních jamách Jeremenko a Žofie, početnější účast na akcích Klubu mimo pobočku, znovu úspěšný Den horníků na HEPU, či účast členů na zájezdu do Polska, spojeného s profesní, kulturní i zábavnou tematikou, hovoří sama za sebe.

Nezapomínáme ani na osobní život našich členů, když připomínáme jejich důležité životní momenty.

Co se nám stále nedaří, je získávání nových a zvláště mladých členů pro oživení a nakonec i zajištění kontinuity naší činnosti. K této problematice bylo již mnohé řečeno a vyzkoušeno, proto dnes pouze výzva: Kdo má zájem o naši práci a není jí málo a lze ji hmatatelně prověřit, je vítán. V KD v Petřvaldě jsme každý druhý čtvrtek v měsíci v 15 hodin.

Při fungování naší činnosti je důležitá spolupráce s ostatními organizacemi a orgány samosprávy. I tady konstatujeme vzájemně prospěšné aktivity, pomoc a vstřícnost. Zvlášť důležitý je pro nás přístup MěÚ v Petřvaldě, bez jehož záštity a pomoci bychom měli mnohem tvrdší podmínky existence. Mateřská organizace klubu v Ostravě, členové TJ Petřvald HEPO, Svaz chovatelů holubů nám pomáhá a vychází nám vstříc. Děkujeme!

Na rok 2010 byl vypracován a projednán plán práce, který je nadále otevřený každému rozumnému rozšíření. Doufáme, že se nám podaří jej naplnit stejně či lépe, než v letech předcházejících.

Stanislav Žák, předseda pobočky


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 25. 03. 2010 | 1456 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server