Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 16.09.2020 do 23.09.2020

Sekce KOMENTÁŘE
22.09.2020Nike Running Shoes For Men

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Pobočka Havířov

Hodnocení činnosti KPHMO pobočka v Havířově za rok 2009

Havířov

Naše činnost pokračovala třetím rokem tradičně pravidelnými měsíčními besedami v loutkovém sále Kulturního domu P.Bezruče v Havířově ve spolupráci s Městským kulturním střediskem.

Témata besed byla rozličná , od hornických – POP 2010 modernizace důlních technologií, Vzpomínky na fárání v Afganistanu a Hornické muzeum OKD Landek, přes zdravotní – Stomatologie, Laserové operace očních vad a Operace kloubů-ortopedie až po koníčky – Numismatika, Historie cimbálové muziky Technik a Výroba aut Hyunday. Účast na besedách se pohybovala od 40ti do 70ti účastníků. Besedy tradičně pokračovali důkladným“rozborem „ v přilehlé kavárně.

    V květnu členové klubu zajeli na exkurzi do Nošovic, jednak se podívat na výrobu Hyundajů a následně to spláchli Radegastem při exkurzi do pivovaru.

Členská základna se v průběhu roku rozrostla na 111 členů, s tím že po vyhodnocení placení členských příspěvků jsme ukončili k 1.lednu 2010 členství šesti členům pro nezájem o naši činnost.

V letošním roce budeme pokračovat tradičně ale zpestříme si činnost o výstavu v průběhu září na téma Život na šachtě a v hornických koloniích ve výstavní síni Kulturního domu Radost v Havířově. Chceme tím občanům města a našim radním připomenout hornickou historii Havířova.

Současně tímto děkuji za aktivní přístup členům výboru.

Zpracoval : Ing.Vincenec Jan předseda pobočky

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 23. 01. 2010 | 1905 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server