Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 02.12.2022 do 09.12.2022

Sekce KOMENTÁŘE
08.12.2022Re: Cosplayer Hilariously Creates Low Budget Versions of Characters in Pop Cultu

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Horník

Poděkování prezidenta

Klub přátel Hornického muzea v Ostravě vydal další zajímavou publikaci pojmenovanou Ekologie a hornická činnost.

Klaus

Komu se poštěstí, aby mu poděkoval samotný prezident republiky Václav Klaus?! Vlastnoručně psaného díku od hlavy státu se přednedávnem dostalo Klubu přátel Hornického muzea v Ostravě. Prezident tak reagoval na nově vydanou publikaci, kterou mu členové klubu zaslali s průvodním dopisem.Pod názvem „Ekologie a hornická činnost“ ji vydal u příležitosti svého 20. výročí Klub přátel HMO v edici Hornictví včera, dnes a zítra. „Autorský kolektiv bývalých vedoucích pracovníků OKR se jejím prostřednictvím pokusil objektivizovat negativní vlivy hlubinného dobývání uhlí na ekologii a životní prostředí v konfrontaci s celospolečenskými potřebami a eliminování těchto vlivů s přihlédnutím k ekonomickým možnostem,“ říká jeden z autorů Zdeněk Dombrovský. „Bohužel, často některá média jednoznačně zdůrazňují pouze negativní stránky těžby, aniž jsou jako protiváha poskytnuty pozitivní, stejně relevantní informace. Příklady řady obcí ukazují, že lze sladit potřeby společnosti s negativními vlivy dobývání ke spokojenosti občanů na dotčených územích,“ přibližuje obsah knihy Dombrovský.

Část nákladu 118stránkové publikace obsahující množství obrázků a fotografií byla distribuována na řadu institucí, organizací a firem, mj. vybraným politikům a dalším osobnostem, na ministerstva, hejtmanství, magistráty a radnice mnoha měst a obcí, do škol, knihoven, ekologickým organizacím, ale také do redakcí sdělovacích prostředků. „Věříme, že informace zveřejněné v naší publikaci pomohou k objektivnímu pohledu na danou problematiku,“ vyjadřuje své přesvědčení Dombrovský. „Vyšla díky řadě sponzorů, především pak společnosti OKD a Nadace Landek Ostrava,“ doplnil na závěr.

Josef Lys

| Autor: Vladislav Sobol | Vydáno dne 17. 02. 2009 | 2955 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Josef Lys
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server