Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 02.12.2022 do 09.12.2022

Sekce KOMENTÁŘE
08.12.2022Re: Cosplayer Hilariously Creates Low Budget Versions of Characters in Pop Cultu

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Horník

Poukázky na služby

Zaměstnanci OKD letos poprvé dostanou poukázky na služby.

Relaxace

Sociální politika a vyplácení firemních odměn ve společnosti OKD prochází revoluční změnou. Zatímco dříve dostávaly peníze jednotlivé šachty a ty pak ve spolupráci s odbory přispívaly zaměstnancům na společenské, pracovní, sportovní a kulturní akce, získá nyní každý zaměstnanec společnosti poukázky, které může využít podle vlastního uvážení. Hodnota poukázek se bude pohybovat podle odpracovaných let od 2400 Kč do 5600 korun ročně. Pravidla vymezila nová součást kolektivní smlouvy platná od ledna letošního roku.„Dosud dostávala každá šachta ročně 2400 korun na zaměstnance a o jejich rozdělení rozhodovala po dohodě s odboráři. Od letoška půjdou tyto prostředky formou univerzálních poukázek od OKD každému zaměstnanci, který se sám rozhodne, za co je utratí,“ vysvětlil zástupce finanční a personální ředitelky Vladimír Krátký.

Vyplácení bonusů zaměstnancům v podobě poukázek je v moderních firmách stále oblíbenější. Poukázkami se dá zaplatit část dovolené, sportovní služby jako bazén či fitcentrum, kulturní aktivity nebo speciální zdravotní péče. O výběru dodavatele poukázek pro OKD rozhodne výběrové řízení.

„Podmínky pro přiznání poukázek budou stejné jako pro přiznání přídavku na dovolenou nebo přídavku na vánoce, tedy odpracování stanoveného minimálního počtu směn a žádná neomluvená absence,“ upřesnil Krátký.

O nové kolektivní smlouvě včetně mzdové doložky se zatím v OKD vyjednává. Dohoda by měla být podepsána po uzavření smluv s odběrateli do konce března.

Vladislav Sobol 

mluvčí, OKD, a.s.


| Autor: Vladislav Sobol | Vydáno dne 15. 02. 2009 | 1713 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server