Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 02.12.2022 do 09.12.2022

Sekce KOMENTÁŘE
08.12.2022Re: Cosplayer Hilariously Creates Low Budget Versions of Characters in Pop Cultu

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Zábava

Jak sem byl za blbca

Seděli zme Na Upadnici a naraz Jiřik pravi: „Viš, Lojzek, ja sem se myslel, že když zje taki upřimny a radoby vtipny, tuž že se v Horniku tež pochlubiš, jak si byl včil - druhy den noveho roka - za cypa!” Chvilu sem robil jako že někapuju o co mu idě, ale když se přidali aji druzi, tuž sem slibil, že to do Hornika napišu.

Šlo o to, že sem se tyn den vydal do Tesca, kaj naslibovali velke slevy. Ni že bysem moc co potřeboval, ale řeknul sem se, že taki digitalni foťak za paru stovek či kabat zlevněny z tisicuv na stovki by něbyly špatne... Tak sem o pul sedme rano sednul do auta s tym, že v nakupnim středisku budu asi za pul hodiny. Jel sem ale celu hodinu, bo zhruba kilometer před Futurem sem se dostal do kolony aut stejnych blbcuv tajak ja. Navic potym něbylo kaj zaparkovať, bo někeři zachtivni jeli za slevami už o hodinu dřive. Nakonec se mi přeci enem poštěstilo najsť volne misto, ale už vtedy mě mělo varovať, že proti mně idu stovky ludi s prazdnymi taškami.

Jak to vidí stryk LojzekPivar

V marketu se mi zatajil dych! Byl tam něuvěřitelny zmatek. U pokladen dluhe fronty. Jedni chtěli platiť, druzi zas čekali na ich vuzky. Ti chytřejši pochopili, že je to zbytečna ztrata času, bo mezi davami ludi bylo uplně nemožne vuzek protlačiť. Temu sem se na ňho vybodnul a šel pro fotoaparatek a kabat enem tak. Enemže za vchodem sem byl tajak sardinka. Dav mě natlačil až na hradbu vuzkuv, kere mezi regalami něchali zufalci, kerym až tam došlo, že šancu, isť dali, maju enem bez nich. Po paru minutach sem se přeci enem dostal ku stanku s foťakami. Ale byl tam enem stražny, co na všecki strany vysvětloval, že zlevněne přistroje už něsu, a že un sam ani něvi, kolik ich na pultě vubec bylo. Nasral sem se tak, že sem se dral zpatki ku vychodu. Enemže mě čekala dalši kalvaria, bo proti třiceti, co zme chtěli ven, se tlačilo padesat dychtivych zakaznikuv, co chtěli dovnitřka. Všudě plno křiku a ja byl rad, když sem po čtvrťhoďce zas seděl v autečku a tlačil se z parkovišťa na cestu dom... Už vtedy se mi Mařa vysmjala. Chlopi Na Upadnici až pozdějši. Včil mi na to pravil Erďa: „Byť rad, že tě něnatočili do filmu, jak ty Pepiky z Prahy do Českého snu. Znatě tyn frk, jak raz seděli v kuchyni taci postarši manžele a ta robka pravi:

"Ty, tata, co kdybysme šli do ložnice a zase po dluhe době tam robili ty sprosťačinky a sviňačinky?!" "Ja sem pro! A mohli bysme třebas posrat zahlavki! Ni?!"

Fajne, ni?!“

Tuž Zdař buh, vaš Lojzek


[Akt. známka: 4,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
| Autor: Redakce Horník | Vydáno dne 26. 01. 2009 | 2139 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server