Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 02.12.2022 do 09.12.2022

Sekce KOMENTÁŘE
08.12.2022Re: Cosplayer Hilariously Creates Low Budget Versions of Characters in Pop Cultu

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Horník

První poprázdninové setkání

Bardoň

Klub přátel Hornického muzea OKD opět rozjíždí svoji činnost. První poprázdninové pravidelné setkání se konalo v úterý 2. září ve výstavní vile muzea pod Landekem. Na pořadu mělo promítání filmů Ladislava Bardoně ze zájezdu ke kolegům z Hornického muzea v Příbrami a z bohaté loňské činnosti.

„Filmy jsou fajn, člověk si připomene, co bylo, a něco nového se dozví,“ zhodnotil program člen klubu Vratislav Svoboda. Akci uvítal i jako možnost opětovného setkání se známými tvářemi a poklábosení s kolegy. Těší se také na další klubové přednášky. „Akce jsou vždy dokonale připraveny a stojí za to je navštívit,“ vysvětluje.Klub přátel Hornického muzea OKD slaví letos 20 let od svého založení. „Tomuto výročí je teď věnována výstava Hornictví Havířovska v Domu kultury Radost v Havířově, která potrvá do 28. září. Dne 3. prosince uspořádáme ještě seminář k 20 letům klubu – to bude závěrečná akce. Mezitím bude ještě pár menších iniciativ a samozřejmě bude pokračovat i běžná činnost klubu,“ popisuje plán činnosti ve druhém pololetí předseda KPHM Zdeněk Dombrovský.

Už 17. a 18. září budou členové klubu například fárat v rámci tematického zájezdu na posledním českém lignitovém dole Mír v Mikulčovicích a prohlédnou si také Baťův kanál a Důl Tomáš v Ratíškovicích. „A když už budeme na jižní Moravě, sfáráme rovněž do vinného sklípku,“ usmívá se předseda Dombrovský. „To si nemůžeme nechat ujít.“


| Autor: administrator | Vydáno dne 18. 09. 2008 | 1398 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Text a foto: Bohuslav Krzyžanek
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server