Pracovní semináře

Vyhledat text

Kdo má svátek
Aktualizace
Aktualizované sekce od 02.12.2022 do 09.12.2022

Sekce KOMENTÁŘE
08.12.2022Re: Cosplayer Hilariously Creates Low Budget Versions of Characters in Pop Cultu

Informace
Klub přátel Hornického muzea v Ostravě
pro přátele horního cechu

Copyright Klub přátel Hornického muzea v Ostravě, 2006-2020
email:kphmo(zavinac)seznam.cz
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Seo servis
Slovo předsedy
Knihy hornická tematika

Horník

Bezpečí havířů je tím nejdůležitějším

OPPVedení OKD se soustřeďuje na modernizace důlní technologie i ochranných pracovních prostředků.

Nejen osm miliard korun investovaných v průběhu dvou let v rámci programu POP 2010 do nejmodernějších dobývacích a razicích technologií, ale další půlmiliarda na nákup nových ochranných pracovních prostředků pro horníky. To je rozhodnutí důlní společnosti OKD, které potvrzuje její postavení mezi předními, dobře vedenými, prosperujícími a perspektivními firmami ve střední Evropě.

Modernizace ochranných pracovních prostředků je součástí programu zvýšení bezpečnosti v dolech, který firma spustila začátkem roku. Ne že by současné vybavení horníků bylo nefunkční, ale nové prostředky včetně oblečení využívají nejmodernější technologie, jsou pohodlnější, lépe se ovládají. Tak např. nová „módní kolekce“ oblečení horníků se bude skládat z bavlněných zelených trik s velkým reflexním pruhem a logem OKD a nových pohodlných fáraček s odrazovými nášivkami. K tomu přibudou pohodlné a odolné goretexové boty, výkonnější a přitom menší, lehčí lampy a také moderní sebezáchranné přístroje.

Navíc těžaři vynakládají další peníze na budování klimatizací, vysoce účinných systémů odprášení a také na proškolování svých zaměstnanců. Hlavním smyslem všech těchto opatření je zvýšení bezpečnosti a zlepšení pracovních podmínek horníků.

[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: Redakce Horník | Vydáno dne 11. 08. 2008 | 1462 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Josef Lys
Naši spomzoři a kolektivní členové významní pomocníci v naší práci
MOBIL

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server